Nabídka

 

Nabízíme k nájmu volné, zpevněné panelové, nebo asfaltové plochy, které jsou součástí většího oploceného areálu s vlastní vrátnicí a ostrahou. Areál se nachází u hlavní komunikace, jež ústí na Exit „Třebonice“ Pražského okruhu a příjezd pro veškerou osobní a nákladní dopravu vč. TIR je bezproblémový.

Veškeré venkovní plochy jsou vhodné pro skladování nenáročného stavebního materiálu, sypkých materiálů, palet, lešení, parkování automobilů, též jako půjčovna stavební či jiné techniky. K dispozici je el. Energie 220/380 V, voda, kanalizace, částečně i plyn. Areál je plně oplocen, osvětlen a v mimopracovní dobu střežen!

Velikost a možnosti pronajímaných ploch lze variabilně upravovat a přizpůsobit požadavkům zákazníků.

Dále se v areálu nachází objekty kanceláří, skladové  a dílenské haly, které ve své pestré nabídce vhodně rozšiřují možnosti a širokou variabilitu pronajímaných celků.

V areálu se rovněž nachází mostová jeřábová dráha, která doplňuje nabídku o možnost snadnější

manipulace.

 

 

Pohled na mostový jeřáb

Pohled na areál – ze západu

 

Kancelářské a administrativní prostory

 

V areálu se nachází několik samostatných kancelářských a administrativních budov a celků, které svou různorodostí a variabilitou poskytují našim zákazníkům možnost vytvořit zázemí dle vlastních představ.

 

Kancelářské prostory

Kancelářské a administrativní prostory

 

Skladové haly

 

K dispozici je v areálu rovněž několik netemperovaných skladových hal, které jsou určeny pro skladování různého materiálu, který vyžaduje ochranu před povětrnostními vlivy. Tyto prostory jsou vybaveny přípojkami el. energie.

 

Skladové haly

 

Skladové haly

 

Volná plocha

 

Areál disponuje velkou volnou zpevněnou plochou určenou pro skladování  nenáročného stavebního materiálu, sypkých materiálů, palet, lešení, parkování automobilů, též jako půjčovna stavební či jiné techniky.  Tyto plochy jsou vybaveny přípojkami el. energie.

 

Část volné plochy

Část volné plochy

 

Nabídka mechanizace a dopravy

 

V případě potřeby v areálu sídlí firma STAPO Praha a.s.  která Vám je schopna nabídnout široké portfolio mechanizačních prostředků, dopravu a zdvihací techniku pro dopravu a manipulaci s Vaším skladovaným materiálem. Výhodou jistě pro Vás bude úspora v přistavení těchto mechanismů, kdy Vám odpadá nákladová položka za přístavné ! Rovněž operativnost a rychlá možnost reakce na Vaše potřeby je jedna z velkých výhod, které Vám ušetří čas i mnoho finančních prostředků! Více informací naleznete na: www.stapopraha.cz

 

Mechanizační prostředky

Mechanizační prostředky